Italdesign Nazca C2
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Italdesign Nazca C2 |
| Datum uvedení na trh: | 1994 |
| Kategorie: | Sportovní auta |
| Výrobce: | Italdesign |
| Karoserie: | Neuvedeno |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 12 valcový inline |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 4988 ccm |
| Výkon motoru: | 262 kW / 351 koní při 5200 otáček |
| Točivý moment: | 470 Nm při 4000 otáček |
| Velikost válce | 88.9 x 79.5 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2610 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1110 x 2090 x 4400 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 5420 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 0.3 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Neuvedeno |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Počet airbagů: | 8 (Side airbags.) |

