Italdesign Twenty Twenty
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Italdesign Twenty Twenty |
| Datum uvedení na trh: | 2001 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Italdesign |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V12 |
| Umístění motoru: | Vpředu |
| Objem motoru: | 5935 ccm |
| Výkon motoru: | 302 kW / 405 koní při 6000 otáček |
| Točivý moment: | 680 Nm při 2000 otáček |
| Velikost válce | 88.9 x 79.5 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 6-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2600 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1310 x 1910 x 4460 mm |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Počet airbagů: | 8 (Side airbags.) |

