Kia Carens 2.0 CRDi Automatic
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Kia Carens 2.0 CRDi Automatic |
| Datum uvedení na trh: | 2006 |
| Kategorie: | Obytné auta |
| Výrobce: | Kia |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 5 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, příčný |
| Objem motoru: | 1989 ccm |
| Výkon motoru: | 84 kW / 113 koní při 4000 otáček |
| Točivý moment: | 250 Nm při 2000 otáček |
| Komprese: | 18:1 |
| Velikost válce | 83 x 92 mm |
| Systém paliva: | Turbo |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Nafta |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Automat, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2570 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1620 x 1750 x 4500 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 2633 litrů |
| Objem nádrže: | 55 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 0.3 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 205/60R15 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 205/60R15 |
| Detaily brzd: | ABS |
| Počet airbagů: | 9 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Kombinovaná spotřeba: | 9 litrů na 100 kilometrů |
| Servisní interval: | 15000 km |

