Kia Carnival 2.7 V6 EX
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Kia Carnival 2.7 V6 EX |
| Datum uvedení na trh: | 2006 |
| Kategorie: | Minivan |
| Výrobce: | Kia |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 7 |
| Počet dveří: | 5 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V6 |
| Umístění motoru: | Vpředu, příčný |
| Objem motoru: | 2654 ccm |
| Výkon motoru: | 141 kW / 189 koní při 6000 otáček |
| Točivý moment: | 246 Nm při 4000 otáček |
| Komprese: | 10.4:1 |
| Velikost válce | 86.7 x 75 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín bezolovnatý 95 |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2900 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1820 x 1990 x 4820 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 2832 litrů |
| Objem zavazadlového prostoru (min./max.): | 241/3050 litrů |
| Pohotovostní hmotnost: | 2765 kg |
| Objem nádrže: | 80 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 225/70R16 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 225/70R16 |
| Detaily brzd: | Antiblocking system . |
| Počet airbagů: | 2 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Max. rychlost: | 192 km/h |
| Kombinovaná spotřeba: | 10.7 litrů na 100 kilometrů |
| Servisní interval: | 15000 km |

