Kia Carnival 2.9 CRDi LX
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Kia Carnival 2.9 CRDi LX |
| Datum uvedení na trh: | 2006 |
| Kategorie: | Minivan |
| Výrobce: | Kia |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 7 |
| Počet dveří: | 5 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, příčný |
| Objem motoru: | 2902 ccm |
| Výkon motoru: | 138 kW / 185 koní při 3800 otáček |
| Točivý moment: | 343 Nm při 1500 otáček |
| Komprese: | 18:1 |
| Velikost válce | 97.2 x 98 mm |
| Systém paliva: | Turbo |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Nafta |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | 5-rychlostní automat anebo 5-rychlostní manuální |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2900 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1820 x 1990 x 4820 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 180 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 2747 litrů |
| Objem zavazadlového prostoru (min./max.): | 241/3050 litrů |
| Pohotovostní hmotnost: | 2900 kg |
| Objem nádrže: | 80 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 0.3 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Přední brzdy: | Diskové, chlazené vzduchem |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Detaily brzd: | Antiblocking system . |
| Počet airbagů: | 2 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Zrychlení z 0 na 100 km/h: | 15.2 s |
| Kombinovaná spotřeba: | 7.8 litrů na 100 kilometrů |
| Servisní interval: | 15000 km |

