Kia Cerato 1.6 Automatic
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Kia Cerato 1.6 Automatic |
| Datum uvedení na trh: | 2006 |
| Kategorie: | Rodinné auto / střední |
| Výrobce: | Kia |
| Karoserie: | Sedan / saloon |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 1599 ccm |
| Výkon motoru: | 79 kW / 106 koní při 5800 otáček |
| Točivý moment: | 146 Nm při 4500 otáček |
| Komprese: | 10:1 |
| Velikost válce | 76.5 x 87 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Automat, 4-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2620 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1480 x 1740 x 4490 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 2832 litrů |
| Objem zavazadlového prostoru (min./max.): | 538/1494 litrů |
| Pohotovostní hmotnost: | 2170 kg |
| Objem nádrže: | 55 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 0.3 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 185/65R15 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 185/65R15 |
| Detaily brzd: | ABS |
| Počet airbagů: | 2 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Kombinovaná spotřeba: | 10 litrů na 100 kilometrů |

