Kia Magentis 2.0 CRDi
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Kia Magentis 2.0 CRDi |
| Datum uvedení na trh: | 2006 |
| Kategorie: | Obytné auta |
| Výrobce: | Kia |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, příčný |
| Objem motoru: | 1991 ccm |
| Výkon motoru: | 104 kW / 140 koní při 4000 otáček |
| Točivý moment: | 305 Nm při 1800 otáček |
| Komprese: | 17.3:1 |
| Velikost válce | 83.1 x 92 mm |
| Systém paliva: | Turbo |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Nafta |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2730 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1490 x 1810 x 4740 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 2633 litrů |
| Objem zavazadlového prostoru (min./max.): | 496/816 litrů |
| Pohotovostní hmotnost: | 2045 kg |
| Objem nádrže: | 62 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 0.3 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Přední brzdy: | Diskové, chlazené vzduchem |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Detaily brzd: | Antiblocking system . |
| Počet airbagů: | 4 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Kombinovaná spotřeba: | 6 litrů na 100 kilometrů |
| Servisní interval: | 15000 km |

