Koenigsegg CC 4.6
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Koenigsegg CC 4.6 |
| Datum uvedení na trh: | 2002 |
| Kategorie: | Sportovní auta |
| Výrobce: | Koenigsegg |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V8 |
| Umístění motoru: | Uprostřed |
| Objem motoru: | 4599 ccm |
| Výkon motoru: | 488 kW / 655 koní při 6700 otáček |
| Točivý moment: | 750 Nm při 9000 otáček |
| Velikost válce | 76 x 80 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 6-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2670 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1070 x 2010 x 4200 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 5320 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 0.3 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 240/40-R18 |
| Detaily brzd: | Antiblocking system |
| Počet airbagů: | 9 (Front airbags. Side airbags.) |










