Lada 110 1.5
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Lada 110 1.5 |
| Datum uvedení na trh: | 2000 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Lada |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, příčný |
| Objem motoru: | 1499 ccm |
| Výkon motoru: | 70 kW / 94 koní při 5600 otáček |
| Točivý moment: | 128 Nm při 3600 otáček |
| Komprese: | 11:1 |
| Velikost válce | 82 x 71 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2500 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1430 x 1690 x 4270 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 180 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4180 litrů |
| Objem nádrže: | 43 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 0.3 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Počet airbagů: | 9 (Front airbags. Side airbags.) |

