Lada 110 1.5 GTi
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Lada 110 1.5 GTi |
| Datum uvedení na trh: | 1997 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Lada |
| Karoserie: | Neuvedeno |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, příčný |
| Objem motoru: | 1497 ccm |
| Výkon motoru: | 51 kW / 68 koní při 5600 otáček |
| Točivý moment: | 265.78 Nm při 0 otáček |
| Velikost válce | 82 x 80 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Objem zavazadlového prostoru (min./max.): | 416/0 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Počet airbagů: | 9 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Max. rychlost: | 195 km/h |

