Lada 110
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Lada 110 |
| Datum uvedení na trh: | 1996 |
| Kategorie: | Rodinné auto / střední |
| Výrobce: | Lada |
| Karoserie: | Sedan / saloon |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, příčný |
| Objem motoru: | 1498 ccm |
| Výkon motoru: | 67 kW / 90 koní při 5600 otáček |
| Točivý moment: | 128 Nm při 3700 otáček |
| Komprese: | 10.5:1 |
| Velikost válce | 82 x 71 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2500 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1430 x 1690 x 4270 mm |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Počet airbagů: | 9 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Max. rychlost: | 185 km/h |
| Zrychlení z 0 na 100 km/h: | 12 s |

