Lada 117
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Lada 117 |
| Datum uvedení na trh: | 2002 |
| Kategorie: | Obytné auta |
| Výrobce: | Lada |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 5 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, příčný |
| Objem motoru: | 1596 ccm |
| Výkon motoru: | 58 kW / 78 koní při 5600 otáček |
| Točivý moment: | 133 Nm při 2800 otáček |
| Velikost válce | 82 x 80 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozměry (v x š x d): | 1510 x 1680 x 4050 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 170 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4180 litrů |
| Objem nádrže: | 50 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 175/80-R16 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 175/70-R13 |
| Detaily brzd: | Optional antiblocking system . |
| Počet airbagů: | 9 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Max. rychlost: | 160 km/h |

