Lada 119
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Lada 119 |
| Datum uvedení na trh: | 2002 |
| Kategorie: | Malá auta s nízkou spotřebou |
| Výrobce: | Lada |
| Karoserie: | Hatchback |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 5 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, příčný |
| Objem motoru: | 1596 ccm |
| Výkon motoru: | 57 kW / 77 koní při 5600 otáček |
| Točivý moment: | 129 Nm při 2800 otáček |
| Velikost válce | 82 x 80 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2500 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1510 x 1680 x 3860 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 170 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4180 litrů |
| Objem nádrže: | 50 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Detaily brzd: | Optional antiblocking system . |
| Počet airbagů: | 9 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Max. rychlost: | 180 km/h |
| Zrychlení z 0 na 100 km/h: | 13.5 s |

