Lada 1200 Estate
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Lada 1200 Estate |
| Datum uvedení na trh: | 1974 |
| Kategorie: | Obytné auta |
| Výrobce: | Lada |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 3 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, podélný |
| Objem motoru: | 1198 ccm |
| Výkon motoru: | 47 kW / 63 koní při 5600 otáček |
| Točivý moment: | 87 Nm při 3400 otáček |
| Komprese: | 8.8:1 |
| Velikost válce | 76 x 66 mm |
| Systém paliva: | Karburátor |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Manuální, 4-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2430 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1460 x 1620 x 4070 mm |
| Objem nádrže: | 46 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Počet airbagů: | 9 (Front airbags. Side airbags.) |

