Lada 2105
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Lada 2105 |
| Datum uvedení na trh: | 1981 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Lada |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 5 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, podélný |
| Objem motoru: | 1198 ccm |
| Výkon motoru: | 45 kW / 60 koní při 5600 otáček |
| Točivý moment: | 85 Nm při 3400 otáček |
| Velikost válce | 76 x 66 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Počet ventilů: | 2 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2430 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1450 x 1630 x 4080 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 3920 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Počet airbagů: | 9 (Front airbags. Side airbags.) |

