Lada 2123
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Lada 2123 |
| Datum uvedení na trh: | 2003 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Lada |
| Karoserie: | Neuvedeno |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 1690 ccm |
| Výkon motoru: | 58 kW / 78 koní při 5000 otáček |
| Točivý moment: | 134 Nm při 4000 otáček |
| Velikost válce | 82 x 80 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 2 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2460 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1660 x 1780 x 4060 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 210 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4330 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 0.4 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon 4x4 |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Bubnové |
| Počet airbagů: | 9 (Front airbags. Side airbags.) |

