Lada Calina 1118
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Lada Calina 1118 |
| Datum uvedení na trh: | 2003 |
| Kategorie: | Rodinné auto / střední |
| Výrobce: | Lada |
| Karoserie: | Sedan / saloon |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 1594 ccm |
| Výkon motoru: | 58 kW / 78 koní při 5600 otáček |
| Točivý moment: | 128 Nm při 2800 otáček |
| Velikost válce | 82 x 80 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2480 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1510 x 1680 x 4050 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 170 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 3690 litrů |
| Objem nádrže: | 50 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Neuvedeno |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 175/70-SR13 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 175/70-SR13 |
| Počet airbagů: | 9 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Max. rychlost: | 170 km/h |
| Zrychlení z 0 na 100 km/h: | 13 s |
| Spotřeba ve měste: | 9.3 litrů na 100 kilometrů |
| Kombinovaná spotřeba: | 6.4 litrů na 100 kilometrů |
| Spotřeba mimo město: | 7.6 litrů na 100 kilometrů |

