Lada Natacha
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Lada Natacha |
| Datum uvedení na trh: | 1994 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Lada |
| Karoserie: | Neuvedeno |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 1497 ccm |
| Výkon motoru: | 53 kW / 71 koní při 5300 otáček |
| Točivý moment: | 118 Nm při 3400 otáček |
| Velikost válce | 83 x 88 mm |
| Systém paliva: | Karburátor |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozměry (v x š x d): | 1350 x 1650 x 4020 mm |
| Aerodynamický koeficient: | 0.4 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 160/70-R13 |
| Počet airbagů: | 9 (Front airbags. Side airbags.) |

