Lada Niva 1.7i Long
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Lada Niva 1.7i Long |
| Datum uvedení na trh: | 1995 |
| Kategorie: | Terénní auta |
| Výrobce: | Lada |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 5 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, podélný |
| Objem motoru: | 1690 ccm |
| Výkon motoru: | 60 kW / 81 koní při 5000 otáček |
| Točivý moment: | 129.5 Nm při 3600 otáček |
| Velikost válce | 82.1 x 80 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2710 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1650 x 1690 x 4230 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 230 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 3920 litrů |
| Objem nádrže: | 42 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon 4x4 |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Bubnové |
| Počet airbagů: | 9 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Zrychlení z 0 na 100 km/h: | 21 s |

