Lada Roadster
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Lada Roadster |
| Datum uvedení na trh: | 2001 |
| Kategorie: | Rodinné auto / střední |
| Výrobce: | Lada |
| Karoserie: | Neuvedeno |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | Neuvedeno |
| Umístění motoru: | Vpředu |
| Objem motoru: | 1497 ccm |
| Výkon motoru: | 57 kW / 77 koní při 5400 otáček |
| Točivý moment: | 116 Nm při 0 otáček |
| Velikost válce | 82 x 80 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Automat |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2500 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4180 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 175/70-R13 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 175/70-R13 |
| Detaily brzd: | Optional antiblocking system . |
| Počet airbagů: | 9 (Front airbags. Side airbags.) |

