Lada Vaz
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Lada Vaz |
| Datum uvedení na trh: | 1997 |
| Kategorie: | Malá auta s nízkou spotřebou |
| Výrobce: | Lada |
| Karoserie: | Neuvedeno |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | Neuvedeno |
| Umístění motoru: | Vpředu |
| Objem motoru: | 1997 ccm |
| Výkon motoru: | 113 kW / 152 koní při 0 otáček |
| Točivý moment: | 133 Nm při 3200 otáček |
| Velikost válce | 82 x 80 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 6-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Počet airbagů: | 9 (Front airbags. Side airbags.) |

