Lancia Lybra 1.9 JTD
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Lancia Lybra 1.9 JTD |
| Datum uvedení na trh: | 2006 |
| Kategorie: | Obytné auta |
| Výrobce: | Lancia |
| Karoserie: | Kombi |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, příčný |
| Objem motoru: | 1910 ccm |
| Výkon motoru: | 86 kW / 115 koní při 4000 otáček |
| Točivý moment: | 275 Nm při 2000 otáček |
| Komprese: | 18:1 |
| Velikost válce | 82 x 90.4 mm |
| Systém paliva: | Turbo |
| Počet ventilů: | 2 na jeden válec |
| Druh paliva: | Nafta |
| Emise CO2: | 212.9 g/km |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Manuální, 6-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2600 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1470 x 1750 x 4470 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4310 litrů |
| Objem zavazadlového prostoru (min./max.): | 420/420 litrů |
| Pohotovostní hmotnost: | 1830 kg |
| Objem nádrže: | 60 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 0.3 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 195/65R15H |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 195/65R15H |
| Detaily brzd: | Antiblocking system . |
| Počet airbagů: | 9 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Max. rychlost: | 190 km/h |
| Zrychlení z 0 na 100 km/h: | 11.3 s |
| Kombinovaná spotřeba: | 6 litrů na 100 kilometrů |

