Lancia Phedra 2.0 16V
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Lancia Phedra 2.0 16V |
| Datum uvedení na trh: | 2006 |
| Kategorie: | Minivan |
| Výrobce: | Lancia |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet dveří: | 5 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, příčný |
| Objem motoru: | 1997 ccm |
| Výkon motoru: | 101 kW / 136 koní při 6000 otáček |
| Točivý moment: | 190 Nm při 4100 otáček |
| Komprese: | 10.8:1 |
| Velikost válce | 85 x 88 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín bezolovnatý 95 |
| Emise CO2: | 213 g/km |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Manuální, 6-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2830 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1760 x 1870 x 4760 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4310 litrů |
| Objem zavazadlového prostoru (min./max.): | 324/2948 litrů |
| Pohotovostní hmotnost: | 2380 kg |
| Objem nádrže: | 80 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 0.3 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 215/65R15H |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 215/65R15H |
| Přední brzdy: | Diskové, chlazené vzduchem |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Detaily brzd: | Antiblocking system . |
| Počet airbagů: | 9 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Max. rychlost: | 185 km/h |
| Zrychlení z 0 na 100 km/h: | 12.5 s |
| Kombinovaná spotřeba: | 9.1 litrů na 100 kilometrů |

