Lancia Phedra 3.0 V6 Executive
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Lancia Phedra 3.0 V6 Executive |
| Datum uvedení na trh: | 2006 |
| Kategorie: | Minivan |
| Výrobce: | Lancia |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet dveří: | 5 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V6 |
| Umístění motoru: | Vpředu, příčný |
| Objem motoru: | 2944 ccm |
| Výkon motoru: | 152 kW / 204 koní při 6000 otáček |
| Točivý moment: | 285 Nm při 3750 otáček |
| Komprese: | 10.9:1 |
| Velikost válce | 87 x 82.6 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín bezolovnatý 95 |
| Emise CO2: | 213 g/km |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Automat, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2830 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1760 x 1870 x 4760 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4310 litrů |
| Objem zavazadlového prostoru (min./max.): | 324/2948 litrů |
| Pohotovostní hmotnost: | 2540 kg |
| Objem nádrže: | 80 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 0.3 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 215/60R16H |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 215/60R16H |
| Detaily brzd: | Antiblocking system . |
| Počet airbagů: | 9 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Max. rychlost: | 205 km/h |
| Zrychlení z 0 na 100 km/h: | 10.2 s |
| Kombinovaná spotřeba: | 11.5 litrů na 100 kilometrů |

