Lancia Thesis
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Lancia Thesis |
| Datum uvedení na trh: | 2006 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Lancia |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | Neuvedeno |
| Umístění motoru: | Vpředu, příčný |
| Objem motoru: | 2397 ccm |
| Výkon motoru: | 140 kW / 188 koní při 4000 otáček |
| Točivý moment: | 447.48 Nm při 1500 otáček |
| Velikost válce | 87 x 82.6 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Automat, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Objem zavazadlového prostoru (min./max.): | 480/0 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Neuvedeno |
| Počet airbagů: | 9 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Max. rychlost: | 225 km/h |

