Lancia Thesis 3.2 V6 Comfotronic Emblema
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Lancia Thesis 3.2 V6 Comfotronic Emblema |
| Datum uvedení na trh: | 2006 |
| Kategorie: | Obytné auta |
| Výrobce: | Lancia |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V6 |
| Umístění motoru: | Vpředu, příčný |
| Objem motoru: | 3179 ccm |
| Výkon motoru: | 172 kW / 230 koní při 6200 otáček |
| Točivý moment: | 289 Nm při 4800 otáček |
| Komprese: | 10:1 |
| Velikost válce | 93 x 78 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín bezolovnatý 95 |
| Emise CO2: | 213 g/km |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Automat, 6-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2810 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1480 x 1840 x 4890 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4310 litrů |
| Objem zavazadlového prostoru (min./max.): | 480/480 litrů |
| Pohotovostní hmotnost: | 2330 kg |
| Objem nádrže: | 75 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 0.3 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 215/60R16W |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 215/60R16W |
| Přední brzdy: | Diskové, chlazené vzduchem |
| Zadní brzdy: | Diskové, chlazené vzduchem |
| Detaily brzd: | Antiblocking system . |
| Počet airbagů: | 9 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Max. rychlost: | 240 km/h |
| Zrychlení z 0 na 100 km/h: | 9.1 s |
| Kombinovaná spotřeba: | 14.9 litrů na 100 kilometrů |

