Lexus Daytona
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Lexus Daytona |
| Datum uvedení na trh: | 2004 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Lexus |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 5 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V8 |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 4277 ccm |
| Výkon motoru: | 373 kW / 501 koní při 8000 otáček |
| Točivý moment: | 447.48 Nm při 3500 otáček |
| Velikost válce | 91 x 82.5 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
| Vzdálenost od povrchu země: | 150 mm |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Neuvedeno |
| Počet airbagů: | 9 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Servisní interval: | 30000 km |

