Lexus ES
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Lexus ES |
| Datum uvedení na trh: | 2003 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Lexus |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 5 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V6 |
| Umístění motoru: | Vpředu, podélný |
| Objem motoru: | 2995 ccm |
| Výkon motoru: | 157 kW / 211 koní při 5800 otáček |
| Točivý moment: | 298 Nm při 4400 otáček |
| Velikost válce | 86 x 86 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Automat, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2730 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1460 x 1820 x 4860 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 160 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4920 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 0.4 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 215/60-R16 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 215/60-R16 |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Počet airbagů: | 9 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Servisní interval: | 30000 km |










