Lexus ES 300
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Lexus ES 300 |
| Datum uvedení na trh: | 1999 |
| Kategorie: | SUV |
| Výrobce: | Lexus |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 5 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V6 |
| Umístění motoru: | Vpředu, podélný |
| Objem motoru: | 3000 ccm |
| Výkon motoru: | 210 kW / 281 koní při 5800 otáček |
| Točivý moment: | 291.18 Nm při 0 otáček |
| Velikost válce | 86 x 86 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Automat, 4-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2810 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1400 x 1800 x 4840 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 140 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4770 litrů |
| Objem zavazadlového prostoru (min./max.): | 411/0 litrů |
| Objem nádrže: | 66 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Detaily brzd: | Antiblocking system |
| Počet airbagů: | 9 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Max. rychlost: | 225 km/h |










