Lexus FLV
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Lexus FLV |
| Datum uvedení na trh: | 1996 |
| Kategorie: | SUV |
| Výrobce: | Lexus |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 7 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V6 |
| Umístění motoru: | Vpředu |
| Objem motoru: | 3001 ccm |
| Výkon motoru: | 159 kW / 213 koní při 5800 otáček |
| Točivý moment: | 304 Nm při 4400 otáček |
| Velikost válce | 86 x 86 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Automat |
Fyzické parametry vozidla
| Objem pasažérského prostoru: | 5210 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 275/60-R18 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 275/60-R18 |
| Počet airbagů: | 9 (Front airbags. Side airbags.) |

