Lexus GS 4.0
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Lexus GS 4.0 |
| Datum uvedení na trh: | 1995 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Lexus |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet dveří: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 8 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, podélný |
| Objem motoru: | 3969 ccm |
| Výkon motoru: | 219 kW / 294 koní při 6000 otáček |
| Točivý moment: | 407 Nm při 4000 otáček |
| Velikost válce | 87.5 x 82.5 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Automat, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2810 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1430 x 1800 x 4970 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 160 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 5020 litrů |
| Objem nádrže: | 85 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 0.3 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Přední brzdy: | Diskové, chlazené vzduchem |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Počet airbagů: | 9 (Front airbags. Side airbags.) |










