Lexus GS 430 Sedan
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Lexus GS 430 Sedan |
| Datum uvedení na trh: | 2004 |
| Kategorie: | Rodinné auto / střední |
| Výrobce: | Lexus |
| Karoserie: | Sedan / saloon |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V8 |
| Umístění motoru: | Vpředu, podélný |
| Objem motoru: | 4294 ccm |
| Výkon motoru: | 227 kW / 304 koní při 5600 otáček |
| Točivý moment: | 417 Nm při 0 otáček |
| Komprese: | 10.5:1 |
| Velikost válce | 86 x 86 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2860 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1430 x 1810 x 4810 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 140 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 2832 litrů |
| Objem zavazadlového prostoru (min./max.): | 419/0 litrů |
| Objem nádrže: | 75 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Neuvedeno |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 225/55-R16 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 225/55-R16 |
| Detaily brzd: | Antiblocking system |
| Počet airbagů: | 9 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Spotřeba ve měste: | 13.1 litrů na 100 kilometrů |
| Kombinovaná spotřeba: | 11.8 litrů na 100 kilometrů |
| Spotřeba mimo město: | 10.2 litrů na 100 kilometrů |
| Servisní interval: | 30000 km |










