Lexus GX
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Lexus GX |
| Datum uvedení na trh: | 2005 |
| Kategorie: | SUV |
| Výrobce: | Lexus |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 5 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V8 |
| Umístění motoru: | Vpředu |
| Objem motoru: | 4664 ccm |
| Výkon motoru: | 175 kW / 235 koní při 4800 otáček |
| Točivý moment: | 434 Nm při 3400 otáček |
| Velikost válce | 94.1 x 84 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2800 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1900 x 1890 x 4790 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 220 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 5230 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon 4x4 |
| Počet airbagů: | 8 (Side airbags.) |

