Lexus GX 470
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Lexus GX 470 |
| Datum uvedení na trh: | 2002 |
| Kategorie: | SUV |
| Výrobce: | Lexus |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 5 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V8 |
| Umístění motoru: | Vpředu |
| Objem motoru: | 4700 ccm |
| Výkon motoru: | 177 kW / 238 koní při 5800 otáček |
| Točivý moment: | 433.92 Nm při 0 otáček |
| Velikost válce | 86 x 86 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Automat, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2810 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1860 x 1890 x 4790 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 5520 litrů |
| Objem nádrže: | 66 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon 4x4 |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 275/60-R18 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 245/40-ZR18 |
| Detaily brzd: | Antiblocking system |
| Počet airbagů: | 9 (Front airbags. Side airbags.) |

