Lexus GX 470 Sport Utility
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Lexus GX 470 Sport Utility |
| Datum uvedení na trh: | 2006 |
| Kategorie: | SUV |
| Výrobce: | Lexus |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | Neuvedeno |
| Umístění motoru: | Vpředu |
| Objem motoru: | 4671 ccm |
| Výkon motoru: | 199 kW / 267 koní při 5400 otáček |
| Točivý moment: | 437.99 Nm při 3400 otáček |
| Velikost válce | 94.1 x 84.1 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Druh paliva: | Benzín |
| Emise CO2: | 281 g/km |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2800 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1900 x 1890 x 4790 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 220 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 5520 litrů |
| Objem zavazadlového prostoru (min./max.): | 1407/1180 litrů |
| Pohotovostní hmotnost: | 2209 kg |
| Objem nádrže: | 87 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 0.3 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon 4x4 |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 265/65-R17 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 265/65-R17 |
| Přední brzdy: | Diskové, chlazené vzduchem |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Detaily brzd: | Antiblocking system |
| Počet airbagů: | 8 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Spotřeba ve měste: | 15.7 litrů na 100 kilometrů |
| Kombinovaná spotřeba: | 13.8 litrů na 100 kilometrů |
| Spotřeba mimo město: | 12.4 litrů na 100 kilometrů |
| Servisní interval: | 30000 km |

