Lexus IS
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Lexus IS |
| Datum uvedení na trh: | 2000 |
| Kategorie: | Luxusní auto / velké |
| Výrobce: | Lexus |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet dveří: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 6 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, podélný |
| Objem motoru: | 1988 ccm |
| Výkon motoru: | 116 kW / 155 koní při 6200 otáček |
| Točivý moment: | 195 Nm při 4600 otáček |
| Komprese: | 10:1 |
| Velikost válce | 75 x 75 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | 4-rychlostní automat anebo 6-rychlostní manuální |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2680 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1430 x 1730 x 4410 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 160 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4590 litrů |
| Objem nádrže: | 70 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 0.3 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 215/45-R17 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 215/45-R17 |
| Počet airbagů: | 9 (Front airbags. Side airbags.) |










