Lexus IS 220d
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Lexus IS 220d |
| Datum uvedení na trh: | 2006 |
| Kategorie: | Obytné auta |
| Výrobce: | Lexus |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, podélný |
| Objem motoru: | 2231 ccm |
| Výkon motoru: | 133 kW / 178 koní při 3600 otáček |
| Točivý moment: | 400 Nm při 2000 otáček |
| Komprese: | 15.8:1 |
| Velikost válce | 86 x 96 mm |
| Systém paliva: | Turbo |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Nafta |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Manuální, 6-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2740 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1430 x 1810 x 4580 mm |
| Objem zavazadlového prostoru (min./max.): | 378/378 litrů |
| Pohotovostní hmotnost: | 2075 kg |
| Objem nádrže: | 65 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 205/55R16V |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 205/55R16V |
| Přední brzdy: | Diskové, chlazené vzduchem |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Detaily brzd: | Antiblocking system . |
| Počet airbagů: | 8 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Max. rychlost: | 220 km/h |
| Zrychlení z 0 na 100 km/h: | 8.9 s |
| Kombinovaná spotřeba: | 6.3 litrů na 100 kilometrů |










