Lexus IS 250 AWD
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Lexus IS 250 AWD |
| Datum uvedení na trh: | 2006 |
| Kategorie: | Rodinné auto / střední |
| Výrobce: | Lexus |
| Karoserie: | Hatchback |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | Neuvedeno |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 2491 ccm |
| Výkon motoru: | 155 kW / 208 koní při 6400 otáček |
| Točivý moment: | 250.86 Nm při 4800 otáček |
| Velikost válce | 91.4 x 86 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Emise CO2: | 278 g/km |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2740 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1450 x 1810 x 4580 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 150 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 2492 litrů |
| Objem zavazadlového prostoru (min./max.): | 368/1180 litrů |
| Pohotovostní hmotnost: | 1656 kg |
| Objem nádrže: | 65 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 0.3 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon 4x4 |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 215/45-R17 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 275/60-R18 |
| Přední brzdy: | Diskové, chlazené vzduchem |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Detaily brzd: | ABS Antiblocking system . |
| Počet airbagů: | 8 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Spotřeba ve měste: | 10.7 litrů na 100 kilometrů |
| Kombinovaná spotřeba: | 9.4 litrů na 100 kilometrů |
| Spotřeba mimo město: | 8.4 litrů na 100 kilometrů |










