Lexus IS 3.0
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Lexus IS 3.0 |
| Datum uvedení na trh: | 2001 |
| Kategorie: | Luxusní auto / velké |
| Výrobce: | Lexus |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 5 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 6 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu |
| Objem motoru: | 2994 ccm |
| Výkon motoru: | 170 kW / 228 koní při 5600 otáček |
| Točivý moment: | 298.32 Nm při 3800 otáček |
| Komprese: | 10.5:1 |
| Velikost válce | 86 x 86 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Automat, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2730 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1430 x 1730 x 4410 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 160 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4590 litrů |
| Pohotovostní hmotnost: | 1955 kg |
| Objem nádrže: | 66 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 220/65-R17 |
| Detaily brzd: | ABS Antiblocking system . |
| Počet airbagů: | 9 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Kombinovaná spotřeba: | 9.9 litrů na 100 kilometrů |
| Servisní interval: | 30000 km |










