Lexus IS 300 Sportwagon
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Lexus IS 300 Sportwagon |
| Datum uvedení na trh: | 2001 |
| Kategorie: | Luxusní auto / velké |
| Výrobce: | Lexus |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 5 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 6 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu |
| Objem motoru: | 3000 ccm |
| Výkon motoru: | 163 kW / 218 koní při 5800 otáček |
| Točivý moment: | 298.32 Nm při 0 otáček |
| Velikost válce | 86 x 86 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2680 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1450 x 1730 x 4500 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 140 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 5520 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 270/60-R18 |
| Detaily brzd: | Antiblocking system |
| Počet airbagů: | 9 (Front airbags. Side airbags.) |










