Lexus IS 350
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Lexus IS 350 |
| Datum uvedení na trh: | 2006 |
| Kategorie: | Luxusní auto / velké |
| Výrobce: | Lexus |
| Karoserie: | Hatchback |
| Počet míst: | 5 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | Neuvedeno |
| Umístění motoru: | Vpředu |
| Objem motoru: | 3441 ccm |
| Výkon motoru: | 231 kW / 310 koní při 6400 otáček |
| Točivý moment: | 375.61 Nm při 4800 otáček |
| Velikost válce | 86 x 86 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2740 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1430 x 1810 x 4580 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 150 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 2492 litrů |
| Objem zavazadlového prostoru (min./max.): | 368/0 litrů |
| Pohotovostní hmotnost: | 1600 kg |
| Objem nádrže: | 65 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Neuvedeno |
| Počet airbagů: | 8 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Spotřeba ve měste: | 11.4 litrů na 100 kilometrů |
| Kombinovaná spotřeba: | 10 litrů na 100 kilometrů |
| Spotřeba mimo město: | 8.6 litrů na 100 kilometrů |
| Servisní interval: | 30000 km |










