Lexus LF-C
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Lexus LF-C |
| Datum uvedení na trh: | 2004 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Lexus |
| Karoserie: | Neuvedeno |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V8 |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Výkon motoru: | 116 kW / 155 koní při 6200 otáček |
| Točivý moment: | 195 Nm při 4600 otáček |
| Velikost válce | 75 x 75 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Automat, 6-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2800 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1370 x 1860 x 4550 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 5180 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Počet airbagů: | 9 (Front airbags. Side airbags.) |

