Lexus LS
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Lexus LS |
| Datum uvedení na trh: | 2005 |
| Kategorie: | Luxusní auto / velké |
| Výrobce: | Lexus |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 5 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 8 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, podélný |
| Objem motoru: | 4293 ccm |
| Výkon motoru: | 210 kW / 281 koní při 5600 otáček |
| Točivý moment: | 418 Nm při 3500 otáček |
| Velikost válce | 91 x 82.5 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Automat, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2860 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1450 x 1840 x 5010 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 160 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 5210 litrů |
| Objem zavazadlového prostoru (min./max.): | 552/0 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 0.3 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Počet airbagů: | 8 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Servisní interval: | 30000 km |










