Lexus LX
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Lexus LX |
| Datum uvedení na trh: | 1995 |
| Kategorie: | SUV |
| Výrobce: | Lexus |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V8 |
| Umístění motoru: | Vpředu |
| Objem motoru: | 4664 ccm |
| Výkon motoru: | 176 kW / 236 koní při 4800 otáček |
| Točivý moment: | 434 Nm při 3400 otáček |
| Velikost válce | 87.5 x 82.5 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Automat, 4-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2860 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1870 x 1950 x 4900 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 230 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 5520 litrů |
| Objem nádrže: | 66 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 0.4 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon 4x4 |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 275/60-R18 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 275/60-R18 |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Počet airbagů: | 9 (Front airbags. Side airbags.) |

