Lexus LX 450
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Lexus LX 450 |
| Datum uvedení na trh: | 1996 |
| Kategorie: | SUV |
| Výrobce: | Lexus |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 5 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 6 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu |
| Objem motoru: | 4498 ccm |
| Výkon motoru: | 175 kW / 235 koní při 4800 otáček |
| Točivý moment: | 372.9 Nm při 0 otáček |
| Velikost válce | 86 x 86 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Automat, 4-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2860 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1880 x 1940 x 4830 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 5020 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Detaily brzd: | ABS Antiblocking system . |
| Počet airbagů: | 9 (Front airbags. Side airbags.) |

