Lexus LX 470 Sport Utility
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Lexus LX 470 Sport Utility |
| Datum uvedení na trh: | 2004 |
| Kategorie: | SUV |
| Výrobce: | Lexus |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 8 |
| Počet dveří: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V8 |
| Umístění motoru: | Vpředu |
| Objem motoru: | 4671 ccm |
| Výkon motoru: | 177 kW / 238 koní při 5800 otáček |
| Točivý moment: | 433.92 Nm při 0 otáček |
| Komprese: | 9.6:1 |
| Velikost válce | 94 x 84 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2730 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1860 x 1950 x 4900 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 260 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 5520 litrů |
| Objem zavazadlového prostoru (min./max.): | 541/0 litrů |
| Objem nádrže: | 96 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon 4x4 |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 275/60-R18 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 215/45-R17 |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Detaily brzd: | ABS Antiblocking system . |
| Počet airbagů: | 9 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Spotřeba ve měste: | 18.1 litrů na 100 kilometrů |
| Kombinovaná spotřeba: | 16.8 litrů na 100 kilometrů |
| Spotřeba mimo město: | 13.8 litrů na 100 kilometrů |
| Servisní interval: | 30000 km |

