Lexus Minority Report
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Lexus Minority Report |
| Datum uvedení na trh: | 2002 |
| Kategorie: | Luxusní auto / velké |
| Výrobce: | Lexus |
| Karoserie: | Neuvedeno |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | Neuvedeno |
| Umístění motoru: | Uprostřed |
| Objem motoru: | 2999 ccm |
| Výkon motoru: | 210 kW / 281 koní při 5600 otáček |
| Točivý moment: | 417 Nm při 0 otáček |
| Velikost válce | 86 x 86 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Automat |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2680 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 5520 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 215/45-R17 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 215/45-R17 |
| Počet airbagů: | 9 (Front airbags. Side airbags.) |

