Lexus RX
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Lexus RX |
| Datum uvedení na trh: | 2003 |
| Kategorie: | SUV |
| Výrobce: | Lexus |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 5 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V6 |
| Umístění motoru: | Vpředu |
| Objem motoru: | 3000 ccm |
| Výkon motoru: | 150 kW / 201 koní při 5600 otáček |
| Točivý moment: | 284 Nm při 4400 otáček |
| Velikost válce | 91 x 82.5 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Automat, 4-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2620 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1670 x 1820 x 4590 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 200 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4740 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 0.4 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon 4x4 |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Počet airbagů: | 9 (Front airbags. Side airbags.) |

