Lexus RX 300
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Lexus RX 300 |
| Datum uvedení na trh: | 1999 |
| Kategorie: | Luxusní auto / velké |
| Výrobce: | Lexus |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 5 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V6 |
| Umístění motoru: | Vpředu |
| Objem motoru: | 2995 ccm |
| Výkon motoru: | 166 kW / 223 koní při 0 otáček |
| Točivý moment: | 301.03 Nm při 0 otáček |
| Velikost válce | 75 x 75 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Automat, 4-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2630 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1680 x 1820 x 4580 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 5520 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 225/65-R17 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 275/60-R18 |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Detaily brzd: | ABS Antiblocking system . |
| Počet airbagů: | 9 (Front airbags. Side airbags.) |

