Lexus RX 300 XE Automatic
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Lexus RX 300 XE Automatic |
| Datum uvedení na trh: | 2005 |
| Kategorie: | SUV |
| Výrobce: | Lexus |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 5 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | Neuvedeno |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 2995 ccm |
| Výkon motoru: | 152 kW / 204 koní při 5600 otáček |
| Točivý moment: | 283 Nm při 4500 otáček |
| Komprese: | 10.5:1 |
| Velikost válce | 87.5 x 83 mm |
| Systém paliva: | Indirect injection, multi point |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Automat, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2720 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 5520 litrů |
| Objem nádrže: | 72 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Neuvedeno |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 235/55-R18 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 235/55-R18 |
| Detaily brzd: | Antiblocking system |
| Počet airbagů: | 9 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Max. rychlost: | 180 km/h |
| Zrychlení z 0 na 100 km/h: | 9 s |
| Kombinovaná spotřeba: | 12.2 litrů na 100 kilometrů |
| Servisní interval: | 30000 km |

